Naujienos

2021-10-25 Pranešimas 2021-10

Š. m. rugsėjo 19 d. įvykusiame pakartotiniame visuotiniame bendrijos narių susirinkime buvo išrinkta nauja Bendrijos valdyba, jos pirmininkas ir nauja revizijos komisija.Valdybos nariai - Renata Telinskytė, Stasys Virginavičius, Kęstutis Paškevičius, Edita Kaminskaitė, Linas Karpičius, Alius Bobina, Rita Sadovskienė. Valdybos pirmininkė – Renata Telinskytė. Revizijos komisija - Irena Radzevičienė, Elena Sokolnik, Lilija Čaikovskaja. Revizijos komisijos pirmininkė – Irena Radzevičienė. Susirinkimo metu buvo priimta:

  • panaikinti dabar esantį nario įstojimo mokestį, kuris yra 170 eur ir įstojmą į Bendrijos narius palikti be stojimo mokesčio. Ši nuostata būtų taikoma nuo 2021-09-19
  • Pradėti ne Bendrijos nariams skaičiuoti mokestį nuo Bendrijos turėtų visų išlaidų per kalendorinius metus. Ne nariui mokestis apskaičiuojamas bus taip: per metus Bendrijos turėtos išlaidos padalinamos iš Bendrijos teritorijoje visų sklypų arų, taip gaunamavieno aro kaina. Tuomet ne nario valdomo sklypo arai padauginami iš gautos vieno aro kainos. Visos turėtos išlaidos per kalendorius metus išdalintos pagal ne Bendrijos narių skaičių. Tokios išlaidos bus skaičiuojamos nuo 2017 m. imtinai.

Susirinkimo protokolas yra patalpintas protokolų skiltyje

Orai

Orai Trakuose Orai Vilniuje Orai Alytuje Orai Palangoje

CURRENT MOON

Rašyti atsiliepimą

This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net) Įveskite raidės iš paveiksliuko.