Naujienos

2023-04-03 Prašymas skirti bendrijos reikmėms 1,2, arba 0,6 proc. nuo GPM

Gerbiami bendrijos nariai, jų šeimų nariai

 

Remiantis Lietuvos Respublikos Labdaros ir Paramos įstatymu, kiekvienas dirbantis asmuo, gali skirti 1,2% nuo sumokėto Gyventojų pajamų mokesčio (GPM) organizacijai, turinčiai teisę gauti tokią paramą.

Informuojame, kad sodininkų bendrija „Sodžius“ turi paramos gavėjo statusą. Kiekvienas gali skirti 1,2 proc. nuo sumokėto GPM mūsų bendrijos reikmėms. Taip pat galite skirti ir 0,6 proc.

Jūsų palaikymas yra labai svarbus, nes pinigai bus panaudoti mūsų visų poreikiams tenkinti.

Nuo 2020 m. sausio 1 d. Prašymus gyventojai gali pateikti tik elektroniniu būdu per Valstybinės mokesčių inspekcijos (toliau — VMI) Elektroninio deklaravimo sistemą (toliau — EDS).

Prašymus gyventojai (ar jų atstovai) per EDS galės pateikti ne tik savarankiškai, bet ir atvykę į bet kurią apskrities valstybinę mokesčių inspekciją, kur tai padaryti jiems padės VMI darbuotojai. Gyventojai galės pasinaudoti ir viešais interneto prieigos taškais (toliau — VIPT), esančiais valstybinėse miestų bei rajonų bibliotekose, kuriuose, prisijungę prie EDS, turės galimybę pateikti Prašymus elektroniniu būdu.

 

 

Informacija, reikalinga pildant formą:

Gavėjo identifikacinis numeris (kodas): 181618055

Mokesčio dalies paskirtis: Sodininkų bendrija „Sodžius“

.

Orai

Orai Trakuose Orai Vilniuje Orai Alytuje Orai Palangoje

CURRENT MOON

Rašyti atsiliepimą

This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net) Įveskite raidės iš paveiksliuko.